Futon Critic interview

11. prosince 2010 v 16:45 | Adminka: KimS |  Interviews
candice-rene-accola.blog.cz
Jim Halterman: Julie, můžete nám říct něco o změnách Caroline a Tylera? Kromě zlé Katherine a dalších nových postav. Není tam těh změn příliš mnoho?

Julie Plec: Opravdu jsme věřili, že tím, že z Caroline uděláme upíra bude dobrý tah. Některým divákům se to sice moc nezamlouvalo, ale my jako vypravěči, jsme věděli, že je to skvělý tah na její charakter. Tyler vždy věděl, že je to jeho životní cesta. Jen jsme musely počkat do druhé série, aby vše začalo. Možná proto se vám toho zdá hodně. Michael je ale úžasný. Je chytrý a je opravdu dobrý herec. Tuto roli hraje výborně a je to pro něj radost. U této role může dokázat své dovednosti.

Jim Halterman: Michaeli, řekl jste, že jste přiraven na další tah? Jaké je pro vás hraní hlubších vrtev?

Michael Trevino: Je to úžasné! Byl jsem tak rád, že jsem mohl ukázat různé stránky Tylera. Nyní jsme schopni ukázat, co je vlastně s jeho rodinou a to, co se stalo, když Mason přijel do města. Nyní zde máme ještě novou postavu, jejíž jméno je Jules. Přijde do města a má o všem více informací. Také poznáme, že i Tyler má svou křehkou stránku. A doufejme, že ho to udělá lepším.   

Jim Halterman: Když už mluvíme o citech, rýsuje se nám tu i pár párů. Bonnie a Jeremy se také zbližují. Tyler a Caroline taky. Jak se to bude vyvíjet?

Julie Piec: Nic než další překážky! Kdyby to bylo jednoduché, nebylo by to drama. 

Candice Accola: Je to vždy možnost najít společné zájmy, které se mohou proměnit v krásné romantické scény. U Caroline se hlavně mění pohled na mužské pohlaví. V první sérii to bylo spíše- Jsem roztomilá, chci pozornost. V druhé sérii se však všechno mění. Vidí ten všechno mnohem dospěleji. Teď ji mnohem více záleží na přátelství.

Michael Trevino: Mohu říct, že jsou tam jeden pro druhého. Hlavně mají společný nadpřirozený element. Je zřejmé, že tak trochu působí jako milostný trojúhelník s Mattem. Takže uvidíte, jak dynamické to mezi nimi je. Ale každopádně to bude zajímavé s Tylerem a Caroline. Je to upírka a vlkodlak, bude to hodně zajímavé a opravdu nevím jak to funguje.

Jim Halterman: Pojďme se bavit i o jiných postavách. Třeba Elena, určitě to není slečna v nouzi. Bylo to tak naplánované?

Julie Piec: Určitě. Vždy naše ženské postavy musí mít svůj názor a musí být silné. Také však výraz naivka je na místě, jak jsme viděli v minulé sezóně. V této sezóně však už nenechává všechny rozhodovat za sebe, ale rozhoduje se hlavně sama. Je to součást jejího vývoje a také si opět užívá svůj život. 

Jim Halterman: V minulé sérii se zdál být Damon více špatný, teď je však spíše na té dobré straně. Jakto?

JP: V jádru Damona je muž, který se potýká se svou světlou a tmavou stránkou. V minulé sérii dokázal, že v něm ta černá stránka je. V této sérii jsme se na něj zaměřili na jeho lidskou část - jako na nevinného chlapce, který prožíval silnou zoufalou lásku. Teď vlastně hledá svou cestu. Výsledek této "bitvy" svých stránek v jeho nitru bude opravdu otázkou.

Zdroj: online-tvd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Novi Novi | E-mail | Web | 8. října 2011 v 18:27 | Reagovat

Docela jsem o tom četl a souhlasím s tebou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.